تاریخچه کیف دستی زنانه

تاریخچه کیف دستی زنانه (Women’s Handbag) مسیری طول و دراز داشته و ریشه‌های اصلی آن به گذشته‌های دور باز می‌گردد. وجود کیف‌های دستی برای زندگی انسان‌ها حیاتی بودند، زیرا این وسائل برای حمل هر گونه لوازم ضروری مورد استفاده قرار می‌گرفتند. اما از ابتدای شکل‌گیری تمدن، کیف‌های دستی در واقع وسائل کاربردی بودند که برای حمل پول و دیگر اقلام شخصی همانند لوزام آرایشی توسط بانوان مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

در گذشته‌های دور، هدف استفاده از کیف تنها برای حمل هر گونه وسیله از جایی به جای دیگر بود، ولی در دنیا مدرن در کنار کاربرد کیف برای حمل لوازم، جنبه‌های زیبایی آن در مفاهیم تازه‌ای در قالب مُد و فشن نیز با اهمیت گشته است. ما بر حسب اسناد، نقاشی‌ها و چندین کیف دستی زنانه در موزه‌ها، پی به قدمت تاریخی این وسائل ضروری می‌بریم. از بدو پیدایش کیف‌های دستی، دو ویژگی از آن‌ها یعنی قفل برای بستن و دستهِ بلند جهت گرفتن کیف به دست، همچنان تا به امروز پایدار بوده است.

در پایان قرن شانزدهم کیف‌های مردانه به آرامی ناپدید شدند. از آن به بعد، کیف دستی تقریباً به طور انحصاری به حوزه زنان تعلق گرفت. در اواسط قرن هفدهم با صنعتی شدن اروپا، عملاً تاریخ کیف دستی وارد مرحله جدیدی شد؛ با مارکومد همراه باشید.

 

مدل کیف 1400 زنانه و دخترانه

همان طور که عنوان کردیم جدیدترین مدلهای کیف 2021 زنانه و دخترونه را از بین جذاب ترین کالکشنهای برندهای معتبر دنیا برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید براحتی گزینه مورد نظرتان از میان آنها انتخاب کنید. در ادامه توجه شما را به دیدن این مدلهای زیبا جلب میکنیم.

برای خرید هر مدل کافیست روی عکس کلیک کنید.

 

خرید کیف دیور دستی

 

 

خرید کیف دستی شنل

 

 

خرید کیف لویی ویتون دستی

 

 

 

خرید کیف دستی لویی ویتون

 

 

خرید کیف دستی فندی

 

 

برای دیدن نمونه های دیگر وارد فروشگاه شوید.