5985 176 -0917

كارفيت افتخار دارد با مديريت جناب اقاي هادي قاسمي با يك دهه تجربه در زمينه واردات و فروش انواع محصولات برند معروف خارجي فعاليت خود را در بازار اينترنتي با مجموعه تمامي برندهاي معتبر دنيا اغاز نموده ايم.

فعاليت خود را بصورت فروشگاه  در سال ١٣٨٦ در مركز خريد ستاره فارس واقع در شيراز خ عفيف اباد مجتمع ستاره فارس پ ١٠٥ اغاز نموده ايم و هم اكنون با شروع فروش اينترنتي شعبه جديد ما در شيراز خ معالي اباد مجتمع ميلاد نيز افتتاح خواهد شد .

تمامي محصولات ارايه شده در كارفيت  high copy هاي كپي برابر اصل و با كيفيت بالا و با قيمت بسيار ارزان نسبت به موردهاي مشابه ميباشد .كارفيت اولين و تنهاترين فروشگاه اينترني در جنوب ميباشد  كه در زمينه فروش  كيف high copy هاي كوپي  و برندهاي روز و معروف دنيا اعم از كيف لويي ويتون louis viton كيف شنل chanel كيف ورساچه versace كيف موسچينو muschino كيف جيونچي givenchi كيف پرادا prada كيف مايكل كورس michael kors فعاليت دارد .كارفيت تمام تلاش خود را براي جمع اوري ده برند برتر دنيا بعمل اورده تا مشتريان محترم به راحتي بتوانند كيف برند روز دنيا را با قيمت ارزان و بصورت خريد انلاين و به راحتي انجام دهند.لازم به ذكر است قيمت ارجينال كيف هاي موجود در كارفيت بيش از ده برابر قيمت ما ميباشد.

همه ما زیبایی را تحسین می‌کنیم، و به شکل‌های مختلف آن را در آدم‌ها و اشیای اطرافمان می‌جوییم. زیبایی‌ست که ما را سر شوق می‌آورد و خلاق می‌کند. در كارفيت لذت بردن از زیبایی مهم است. زیبایی آنچه می‌بینیم؛ و آنچه می‌پوشیم. ما می‌خواهیم آنچه در كارفيت می‌بینید به زیبایی آنچه باشد که می‌پوشید. ما تمام تلاش خود را برای داشتن تجربه‌ی یک خرید اینترنتی لذت‌بخش انجام می‌دهیم . مهم نیست تا به حال تجربه‌ی خرید اینترنتی داشته‌اید یا نه. شما به یک فروشگاه متفاوت وارد شده‌اید. در اینجا همه چیز به ساده‌ترین شکل، برای داشتن یک خرید سریع و راحت طراحی شده‌است. تولیدات با کیفیت داخلی در کنار محصولات خارجی. انتخاب‌های متنوعی در كارفيت پیش روی شماست، با اطمینان خرید کنید.